•  

  JAK PROBÍHÁ TERAPIE?

  Terapie probíhá vleže, v pocitu celkového uvolnění a relaxace. Během terapie ACCESS BARS® se terapeut postupně lehce dotýká 32 specifických bodů, tzv. „BARů“, na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky specifických bodů aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí.

  Jemný dotek nejprve nastartuje proces a mozkové vlny se zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčeiní a postojů, které jsme používali od dětství nebo z jiných životů. Začneme být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem.

 • Bars může být použit pro usnadnění změny v jakékoli oblasti vašeho života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod. Bars doslova mění pravděpodobnosti budoucích možností.

   Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

  Klient se po terapii cítí uvolněný, spokojený a bezstarostný. Někdy se stává, že není schopen své pocity bezprostředně po terapii vyjádřit, pouze vnímá, že se cítí JINAK (v pozitivním smyslu slova).

  V jeho životě nastávají pozitivní změny, tak nějak samy od sebe. Věci se dějí s minimálním úsilím, přesně podle mantry Access Bars: VŠE V ŽIVOTĚ KE MNĚ PŘICHÁZÍ S LEHKOSTÍ, RADOSTÍ A SLÁVOU.

  Slovy se dá těžko vyjádřit nejen ten nádherný pocit po ošetření ACCESS BARS®, ale i ty nové pocity klidu a pohody, které se klientovi ve svém životě po Bars začíná prožívat.